Shtepi me qera ne Qender

Emri Kontaktues: Shtepi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 345 359 | Data e Publikimit: 11.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia gjindet ne qender te qytetit – lagjeja Qafa ( afer agjencionit Eurokoha ) , ka dy dhoma te fjetjes , nje paradhome , banjo dhe kuzhine .
Cmimi sipas marveshjes
Tel: 044 345 359/ ( viber + 37744 345 359); 044 778 180

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 3 =