SHTEPI ME QIRA

Publikuar: Shtator 24, 2014 2:07 pm | Nga: Arben | Çmimi: 150 | Tel.: 044760094

SHTEPI ME QIRA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ipet kati i 2 i shtepise me qira,shtepia gjendet ne lagjen bregu i diellit afer shkolles fillore Ilira.
shtepia ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon + kuzhine
Ballkon brenda dhe jasht
Oborr
Gjysem e mobiluar
Mbeturinat,uji nuk paguhen
çmimi i qiras 150 euro + rryma
( Foto ilustrim )

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39