SHTEPI ME QIRA

Emri Kontaktues: Arben | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044760094 | Data e Publikimit: 24.09.2014

SHTEPI ME QIRA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ipet kati i 2 i shtepise me qira,shtepia gjendet ne lagjen bregu i diellit afer shkolles fillore Ilira.
shtepia ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon + kuzhine
Ballkon brenda dhe jasht
Oborr
Gjysem e mobiluar
Mbeturinat,uji nuk paguhen
çmimi i qiras 150 euro + rryma
( Foto ilustrim )

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 9 =