Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village

Emri Kontaktues: Urim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049500233 | Data e Publikimit: 31.03.2014

Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village Shtepi me qira ne fshatin nderkombetar / House for rent International Village

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtëpia me 325 m / 2 tokë në një hapësirë ​​prej 700 m / 2. Master dhoma gjumi me Walk-in Closet, 3 dhoma gjumi, 2 Family ½ Banja, dhomen e ndjenjes, dhomë të familjes me fireplace bukur, dhomë ngrënie, të pajisur plotësisht Kuzhina amerikan, garazh dhe Storage, dhomë lavanderi dhe bodrum Sipërfaqja totale: 325.00 m²

TIPARET E SHTEPISE

Te jashtme – dyer automatike per garazhe, dritat e jashtme për çdo shtëpi, verandë Mbuluar, etj.

Te brendshme – nxemje qendrore në kuzhinë dhe banjo, dyer të brendshme druri, internet dhe kabllo TV, Walk-në banjë dhe dush privat në dhomë gjumi master, detektor tymi, kabinete druri në kuzhinë, etj.

EFIQENCA E ENERGJISE – ECO – Geotermal sistem qendror Ngrohje / Ftohje, (VAILLANT), 200 litër kursimit të energjisë ngrohës uji me garanci 10 vjeçare, sistemi pastrimi vakum Qendrore (Rrezja-ELECTROLUX), sistem Solar PV Sistemit për deri në 2 KW me bateri, etj. Karakteristika të tjera përfshijnë shtëpinë e gjelbër, furnizim 24 orë me ujë, e vendosur të përkryer – intimitet të plotë në rrugë me një fund të vdekur dhe vetëm pesë shtëpive në, parkingjet totalit të ardhshme për shtëpinë për deri në 5 automjete.

TIPARET E KOMUNITETIT International Village, gjendet vetëm 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit Prishtina ne një vend ideal për shtëpinë tuaj. Qendra e Komunitetit dhe aktivitete argëtuese përfshijnë: Qendra e komuniteteve, Klub Fitnesi, pishinë, fushë tenisi, fushë basketbolli, shesh lojërash për fëmijë, shteg vrapimi , etj. Utilitiet nderdhe: energji elektrike, telefon, Kable / Internet Services, ujë dhe kanalizim (REHAU, KONTI), trajtimi i ujit (STAHLER Matiç), rezervuar uji, etj. Shërbim roje 24 orë

Kontakti Urim Bexheti 049 / 044 500 233

www.international-village.net/

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 0 =