Shtepi ne deti 70m2 +oborr

Emri Kontaktues: Ivan | Çmimi: 167.000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +381643905125 | Data e Publikimit: 17.09.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrimi:
 Shtëpi I bukur autentike i gurit, 70m 2 + oborr, e ndërtuar në vitin 1910, e cila është e vendosurnë ne një vend atraktive në Vodice, Veriut Dalmaci. Katin e parë përbëhet nga një kuzhinë, dhomë të gjallë (dhomen e ndjenjes), dhomë ngrënie dhe banjo. Lart është një dhomë gjumi të madhe me një tarracë prej 10 m2. Shtëpia u rinovua tërësisht në vitin 2010 në një stil mesdhetar me materiale natyrore (guri, druri). Të pajisura plotësisht. Mundësia e ndërtimit të një tjetër kat.
Lokacioni: Qendra e qytetit të vjetër Vodices, 150 m nga plazhi (Blue Beach),por është e fshehur pak në lidhje me bare dhe restorante, e cila siguron paqe.Vodice është një destinacion turistik i njohur për gjallërinë, atraksione e saj turistike dhe deti kristal e qartë. Janë të vendosur në Gjirin, 11 km në veriperëndim të Shibenikut.

Shitja e mundur për të holla (para ne dore).

Ćmimi: 167.000 euro, nuk eshte fix, per foto na kontaktoni

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 4 =