Shtepi ne prishtine

Emri Kontaktues: Emine | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0041787176363 ose 0037744259607

Shes shtepin ne Rrugen proleteri shtepia esht ndertuar para40 vjetve Mirpo e renovuar ne vitin 2006 ka dalje direkt ne Rrugen kryesore.shtepija Ka 2 dhoma gjumi Nje Salon me kuzhin, banjon me dush Kabine si dhe Nje shpajz .ka podrumat .per informata ju lutem ne Kosovo ne Tel.044 259 607 ose ne ch 0041787176363

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =