Shtepi ne Vitomirice-Peje

Publikuar: Qershor 22, 2014 8:04 pm | Nga: skender | Çmimi: 37000 | Tel.: 0041793148702

Shtepi ne Vitomirice-Peje Shtepi ne Vitomirice-Peje Shtepi ne Vitomirice-Peje Shtepi ne Vitomirice-Peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy vila te pa meremetuara ne Vitomirice, te ndertuara me standarde Zvicerane, njera gjendet 300 m larg kurse tjetra afer magjistrales Peje-Istog-Mitrovice.
Vilat jan te njejta dhe kan afro 160 m2
Kati perdhes ka sallonin e madh dhe kuzhinen me salle ushqimi qe kan dalje ne terrace, banjo me WC dhe nje dhome pune (ose fjetje).
Kati lart ka nje dhome te madhe (sallon)me ballkon dhe dy dhoma fjetje, dhe banjo e WC. Kane gjithashtu edhe garazh per nje vetur.
çmimi i asaj 300 m larg eshte 37000 euro, kurse i asaj afer magjistrales(eshte e pershtateshme edhe per ndonje lloj biznesi) eshte 47000 euro.
per me shume informata tel. i pronarit ne Zvicer 0041793148702 ose ne Kosove 0037745250554

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39