Dy shtepi ne vitomirice-peje

Emri Kontaktues: Skenda | Çmimi: 37000€ | Qyteti: Pejë | Lagjja: Vitomirice-reoni 3 | Telefoni: 0041672356588 | Data e Publikimit: 02.03.2014

Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy shtepi sapo te ndertuara (pa meremet) ne vitomirice, komuna e pejes. Shtepite jane te njejta dhe kane afro 160m2, njera gjendet te Domi ne Vitomirice afer magjistrales Peje-Mitrovice dhe ka qmimin 47000 E , kurse tjetra nja 300m nga magjistralja ka qmimin 37000 E.
per me shume informata tel ne Zvicer 0041793148702 apo ne Kosove 0037745250554

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues




Spam Test: 0 + 8 =