Dy shtepi ne vitomirice-peje

Publikuar: Mars 2, 2014 12:33 am | Nga: Skenda | Çmimi: 37000 | Lagjja: Vitomirice-reoni 3 | Tel.: 0041672356588

Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje Dy shtepi ne vitomirice-peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes dy shtepi sapo te ndertuara (pa meremet) ne vitomirice, komuna e pejes. Shtepite jane te njejta dhe kane afro 160m2, njera gjendet te Domi ne Vitomirice afer magjistrales Peje-Mitrovice dhe ka qmimin 47000 E , kurse tjetra nja 300m nga magjistralja ka qmimin 37000 E.
per me shume informata tel ne Zvicer 0041793148702 apo ne Kosove 0037745250554

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39