Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)

Publikuar: Maj 7, 2013 9:46 pm | Nga: Gentian | Tel.: 0672162945

Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi) Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi) Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi) Shtepi Pushimi “Da Milano“ Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder , Shqiperi)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Ato jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Cmimi eshte i arsyeshem.

Per informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39