shtepi

Publikuar: Prill 16, 2010 8:12 pm | Nga: meti | Tel.: 044 330 680

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes urgjent shtepin ne komoran ka 2 dhoma gjumi dhoma e pritjes kuzhin banjo dhe tjetra shtepi e cila osht ne pjesen tjetr ka 2 dhoma gjumi kuzhin dhe banjo ka 6 ari tok oborr me karakteristik te veqant + parking per 2 vetura shtepija osht saksisht afer postes qerdhes shkolles te interesuarit mun te na telefonojn ne numrat kontaktus 044 330 680 ose 049 177 710. qmimi i diskutushem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39