Shtepia gjindet ne qagllavic mbrapa Bau Market

Emri Kontaktues: rafi | Çmimi: 300000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044124734 | Data e Publikimit: 06.03.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ka 1 mij metra katror 6 ari dhe gjindet mbrapa bau market te qagllavices

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 2 =