Shtepia me Qiera

Publikuar: Shtator 13, 2017 10:00 am | Nga: ertan | Çmimi: 280 | Tel.: +37745435670

Shtepia me Qiera Shtepia me Qiera Shtepia me Qiera Shtepia me Qiera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshohet me qira shtëpia VETEM PER FAMILJAR afër 70m² në lagjen Tophane (Te MArkaxhit )
Shtëpia ka hyrje te veçantë dhe është tërësisht e mobiluar.
1 Dhomë gjumi
1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Korridor

Shtëpia ka oborr qe mund te shfrytëzohet
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombtarët kushtet për jetesë janë përfekte
Shtëpia lëshohet me qira për Familje, Qift, Ndërkombtarë Dhe lëshohet për një kohe te gjatë
Çmimi i qirasë mujore është 280€+shpenzimet (vetem ryma).

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT (vetem viber):
+37745435670

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39