Shtëpia ne shitje

Publikuar: Prill 26, 2010 2:56 am | Nga: Florent | Lagjja: Ilirida | Tel.: 049 83 91 31 | Etiketat:

Shtëpia ne shitje Shtëpia ne shitje Shtëpia ne shitje Shtëpia ne shitje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

-Shes shtëpinë me 4.7 arë truall në Mitrovicë, lagjja “Ilirida” (ish-Tamnik), shume afer nga shkolla fillore “Migjeni”. -Shtëpia posdon dalje në dy rrugë, garazhë me pushimore, dy kanalizime (një para dhe një prapa shtëpisë) dhe ka mundësi të ndërtohet edhe një shtëpi tjetër para saj.
-shitet me cmim shume te volitshem ne krahasim me cmimin real qe eshte ketu ne kete vend Bëj edhe ndërrim me lokal ose banesë apo me diqka tjeter por jo me shtepi tjeter .
Info: 045 410 413 ose 049 839 131 email: [email protected] [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39