Shtepia ne shitje

Emri Kontaktues: Agroni | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044663219 | Data e Publikimit: 02.08.2016

Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shume i mire, e rregulluar tersisht per brenda.
Shtepia eshte 3 kate :
Kati I – Kaldaja ,garazhd per dy vetura,nje shpajz i vogel , koridori ,dhe shkallet per katin e dyte.
Kati II – Salloni i madh ,kuzhina e madhe ,nje dhome gjumi dhe banjo .
Kati III – Tri dhoma gjumi te medha dhe banjo .
Po ashtu ka pllaken per mundesin e vazhdimit per katet tjera ,sepse eshte ndertim prej me te mireve .Truall nuk ka , perveq nga nje meter rreth e rreth shtepis . Shtepia nuk eshte hipotek .
Per me shume shihni fotot , presim bleres serioz.
Kontakti : +37744(0)663219 | +377(0)44103033

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =