Shtepia ne shitje

Publikuar: Gusht 2, 2016 8:43 am | Nga: Agroni | Tel.: 044663219

Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje Shtepia ne shitje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shume i mire, e rregulluar tersisht per brenda.
Shtepia eshte 3 kate :
Kati I – Kaldaja ,garazhd per dy vetura,nje shpajz i vogel , koridori ,dhe shkallet per katin e dyte.
Kati II – Salloni i madh ,kuzhina e madhe ,nje dhome gjumi dhe banjo .
Kati III – Tri dhoma gjumi te medha dhe banjo .
Po ashtu ka pllaken per mundesin e vazhdimit per katet tjera ,sepse eshte ndertim prej me te mireve .Truall nuk ka , perveq nga nje meter rreth e rreth shtepis . Shtepia nuk eshte hipotek .
Per me shume shihni fotot , presim bleres serioz.
Kontakti : +37744(0)663219 | +377(0)44103033

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39