SHTEPIA NE SHITJE

Publikuar: Maj 4, 2014 11:42 pm | Nga: LISI | Çmimi: 220000 | Tel.: 049406409

SHTEPIA NE SHITJE SHTEPIA NE SHITJE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Agjencion “LISI” ka në shitje këto prona:

1. Banesë në Dardani, 69m2 me Fletë Poseduese, kati 8, e renovuar. Çmimi 65.000 Eur.
2. Banesë në Qendër, 63m2 me Fletë Poseduese, kati 3, e renovuar dhe mobiluar. Çmimi 120.000 Eur.
3. Banesë në Qendër, 66m2 me Fletë Poseduese, kati 3, te “kafet e vogla”. Çmimi 110.000 Eur.
4. Lokal në Ulpian, kati Përdhesë, 30m2 me Fletë Poseduese. Çmimi 50.000 Eur.
5. Shtëpi në Pejë, 120m2, me 20Ari tokë. Çmimi 165.000 Eur.

Poashtu ofrojmë banesa Ndërtim të Ri, në Prishtinë dhe Fushë Kosovë, toka për ndërtim të lartë, lokale për afarizëm dhe zyre, objekte me sipërfaqe të ndryshme si dhe pranojmë oferta për shitblerje dhe qeradhënje të të gjitha llojeve të patundshmërive në Prishtinë me rrethinë, dhe Pejë.

Ofertat tona mund ti gjeni në Facebook, në këtë link:
https://www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate
apo dërgoni ofertat e juaja në e-Mail: [email protected]
ose të lajmëroni në tel. 049/ 406 – 409

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39