SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE

Emri Kontaktues: Besim | Çmimi: 165000€ | Qyteti: Pejë | Telefoni: +396(0)49406409 | Data e Publikimit: 12.07.2014

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE. SHTEPIA KA MUNDESI ZGJERIMI NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE.

SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR). LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES. NE PLANIN E KOMUNES PERBALL SHTEPISE DO TE KETE SHKOLLE FILLORE, QERDHE, BASHKESI LOKALE, AMBULLANTE ETJ…

TEL. +386 (0)49 / 406 – 409

PRANOJM BASHKPUNIM NGA AGJENSIONE DHE AVOKAT PER SHITJEN E SHTEPISE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =