SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE

Publikuar: Korrik 12, 2014 12:33 am | Nga: Besim | Çmimi: 165000 | Tel.: +396(0)49406409

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE. SHTEPIA KA MUNDESI ZGJERIMI NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE.

SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR). LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES. NE PLANIN E KOMUNES PERBALL SHTEPISE DO TE KETE SHKOLLE FILLORE, QERDHE, BASHKESI LOKALE, AMBULLANTE ETJ…

TEL. +386 (0)49 / 406 – 409

PRANOJM BASHKPUNIM NGA AGJENSIONE DHE AVOKAT PER SHITJEN E SHTEPISE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39