Shtepia ne shitje, me lokal

Publikuar: Dhjetor 14, 2016 1:18 pm | Nga: Pjeter Cela | Tel.: +355684658676

Shtepia ne shitje, me lokal Shtepia ne shitje, me lokal Shtepia ne shitje, me lokal Shtepia ne shitje, me lokal

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Vendndodhja: Durres, Lagja 18, Rruga \”Principata e Balshajve\”,(ne afersi te Spitalit te Durresit)

Permasat e truallit: 426 m²

Kati i pare: 340 m² , (240 m² lokali, dhe 100 m² shkalla)

Kati i dyte: 176 m² , (hapesire banuese)

Baza e ndertimit: Per 4 kate.

Kati i pare eshte lokal i pershtatshem dhe i aktivizuar per ahengje, darsma e organizime te ndryshme. 
Kurse, kati i dyte eshte shtepi banimi, dhe terrac qe mund te shfytezohet edhe si pjese e lokalit gjate muajve te veres.

Te interesuarit mund te na kontakojn ne numrin e telefonit ose tek adresa e emailit.

+355684658676
[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39