Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Emri Kontaktues: Vehbi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744765823 | Data e Publikimit: 14.06.2017

Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine.
Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi vazhdimi) dhe posedon oborrin se bashku me lokal afarist, i cili eshte i pajisur me invertar te brendshem-studio bukurie.
Shtepia eshte ne rregull me dokumente, e ndertuar sipas planit dhe e mobiluar. Brenda sallonin, kuzhinen, nje dhome te fjetjes, nje banjo dhe bodrumin. Per informata shtese kontakoni ne tel&viber +37744765823

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 4 =