Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Publikuar: Qershor 14, 2017 2:08 pm | Nga: Vehbi | Tel.: +37744765823

Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist Shtitet shtepia ne Prishtine me lokal afarist

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet shtepia ne rr Nexhmi Llumnica ne Prishtine.
Shtepia eshte nje kateeshe me fadrature 85 m2(me mundesi vazhdimi) dhe posedon oborrin se bashku me lokal afarist, i cili eshte i pajisur me invertar te brendshem-studio bukurie.
Shtepia eshte ne rregull me dokumente, e ndertuar sipas planit dhe e mobiluar. Brenda sallonin, kuzhinen, nje dhome te fjetjes, nje banjo dhe bodrumin. Per informata shtese kontakoni ne tel&viber +37744765823

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39