SHTYLLA ITALIANE

Publikuar: Prill 16, 2010 3:27 pm | Nga: Xhudi | Tel.: +393463931345

SHTYLLA ITALIANE SHTYLLA ITALIANE SHTYLLA ITALIANE SHTYLLA ITALIANE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

BEJM SHITJEN E SHTYLLAVE TE REJA TE ITALIS 2 METRA KUR TE HAPEN DERI 3.60M.VETEM ME POROSI ME KUALITET TE LART TE QERTIFIKUAR DHE TE GARANTUAR PRODHIMI ITALIAN.QMIMI NE ITALI 8,00

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39