Siguria.com – Shitet Premium Domain Name

Publikuar: Dhjetor 5, 2018 11:37 pm | Nga: Siguria.com | Çmimi: 30,000

Siguria.com – Shitet Premium Domain Name

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Premium Domaini SIGURIA.com

Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e sigurimeve.

Pak info per tregun shqip-foles te sigurimeve:

  • Treg prej 5 milion banore ne Shqiperi dhe Kosove,
  • Treg me qarkullim vjetor ne Shqiperi dhe Kosove prej gjithsej 180 milion euro ne vit. (Burimi: Banka Qendrore e Kosoves, Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare ne Shqiperi)
  • Treg me rritje te vazhdueshme, dhe me hapesire enorme per rritje ne sigurimet jete dhe jo-jete.

Domaini eshte i pershtatshem per kompani ekzistuese qe merret me shitjen e polisave te sigurimit, qofte ne Shqiperi apo Kosove.

Arsyet pse duhet ta bleni:

  • Emri i domainit e tregon edhe aktivitetin.
  • Domain nje-fjalesh, dhe qe mbahet lehte ne mend – i shkelqyeshem per marketing ne tv, radio, dhe gazeta.
  • Ju jep prezence te pa-konkurrence ne median online.
  • Ju ben te mundshme shitjen e polisave edhe permes internetit, gje qe ju pozicionon ne trend me kompanite nderkombetare.
  • Imagjinoni sa mund te jete perfitimi i kompanise tuaj nese beni marketing me kete domain – nje rritje qofte edhe per 1% e pjesemarrjes ne tregun shqip-foles perkthehet ne 1.80 milion euro te hyra shtese.

Sa per reference, domaini Insurance.com eshte shitur per 35.6 milion dollare ne vitin 2010.

Cmimi i shitjes per kete Premium Domain eshte 30 000 euro.

Kontaktoni ne Viber ose Whatsapp: +38349602277

 

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39