Skuter-Karroce- per Invalid

Publikuar: Prill 1, 2014 11:43 am | Nga: Mergim | Çmimi: 1300 | Tel.: 049406380

Skuter-Karroce- per Invalid Skuter-Karroce- per Invalid Skuter-Karroce- per Invalid Skuter-Karroce- per Invalid

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet karroca elektrike (Skuteri elektrik) ne gjendje shume te mire.. Eshte shume i lehte dhe shume i sigurte,per perdorim sepse posedon frenimin automatik d.m.th si te largohet dora nga komanda ai automatikisht ndalet ne vend dhe nuk leviz deri ne komanden tjeter pa marre parasysh terrenin. Po ashtu ka sinjalistiken (dritat,shernjat, boria etj).Karrika eshte shume e pershtatshme dhe levizese sipas nevojes Ka bateria (akumulatora) te reja dhe adapter per mbushje . Per me shume informata kontaktoni ne numrin kontaktues

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39