snowboard nga USA

Publikuar: Nëntor 5, 2014 4:05 pm | Nga: loni | Çmimi: 420 | Tel.: 049109224

snowboard nga USA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Snowboard komplet me kallypa, me kepuce, me qante.
Eshte i perdorur ama shume i ruajtur, i duhet nje perpunim me qiri nga posht ( qe kushton 10 euro dhe behet ne qdo vend qe mirren me paisje sportive).
Preferohet per fillestar me pervoj ne snowboard nga 0-3 vjet . per profesionista mund te duket old style por prapseprap nuk do te thot qe eshte old style :D.

I pari qe paraqitet, bejme marreveshje dhe e shes… qomani 1 email dhe ju dergoi foto me shume sepse ketu spo i pranon gjitha fotot…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39