Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000

Publikuar: Maj 11, 2013 10:40 am | Nga: klajd | Çmimi: 165000 | Tel.: +355666501133

Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000 Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000 Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000 Super Okazion shitet ose jepet me qera banes ne Durres – €165,000

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mali i Robit, Rezidence me ambjente te gjelberuara, kend sportiv, parking dhe mirembajtes. Shitet papafingo me hipoteke, kati i 5-te e (vetme ne kat) 230 m2. Soxhorno, 3 dhoma, 2 banjo. Veranda 25 m2 e pa mbuluar dhe 65 m2 e mbyllur me strukture druri. Cmimi 165’000 €,i diskutueshem.Ose jepet me qera 90 € per 10 persona i diskutueshem. Nr i cel +355666501133

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39