Technical Director

Publikuar: Qershor 10, 2013 11:24 am | Nga: Swissmed Kosovo | Tel.: 045867786

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Swissmed kerkon te punesoje nje person ne pozicionin e Drejtuesit te kompanise.

Kriteret perzgjedhes do te jene si me poshte:
– Te kete mbaruar Mjekesi/Farmaci/Kimi
– Te flase dhe shkruaje shume mire anglisht (Deshmi aftesie)
– Te kete aftesi te mire drejtuese dhe menaxhuese dhe te kontribuoje ne ngritjen dhe menaxhimin e strukturave drejtuese te kompanise.
– Te perfaqesoje kompanine ne te gjitha institucionet publike dhe private
– I afte te pregatise plan bisnesi
– Aftesi leadershipi ne menaxhimin e punes ne grup
– Te drejtoje automjet (patente)
– I gatshem te levize me sherbime brenda dhe jashte vendit

Kontakt:
E-mail: [email protected]
Mob: 045867786

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39