Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar)

Publikuar: Shkurt 20, 2019 2:22 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349795777

Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar)

Teknik shtëpiak (elektricist, zdrukthëtar, punëtor sanitar)

Divizioni i Shërbimeve të Zyrave është kompetent për menaxhimin e pronës dhe shërbimet e korporatave. Si pikë qendrore e kontaktit në mjedisin e punës, ju mund të përdorni kuptimin tuaj teknik dhe aftësitë teknike për të ndihmuar në përmirësimin e hapësirës tonë dhe vendeve të punës në baza ditore.

Misioni juaj:

· Ekzekutimi i pavarur i punës manuale dhe riparimet e vogla në ndërtesë

· Kontakti qendror p punonjësit dhe ofruesit e shërbimeve të jashtme

· Organizimi, koordinimi dhe ekzekutimi i pavarur i lëvizjeve të brendshme

· Koordinimi i masave të rindërtimit

· Mbështetja e Menaxhmentit tonë në fushën e menaxhimit të energjisë, furnizimit dhe deponimit

· Identifikimi dhe zbatimi i potencialeve të optimizimit dhe reduktimit të kostos

· Zbatimi dhe respektimi i direktivave dhe standardeve ligjore si dhe të gjitha rregulloreve për sigurinë në punë në të gjithë punën e përditshme

InnoGames GmbH
Friesenstraße 13,
20097 Hamburg

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39