Tenda Tavolina karrika me Qira

Publikuar: Qershor 17, 2017 7:14 pm | Nga: Xhabir Jashari | Tel.: 044 213 036

Tenda Tavolina karrika me Qira Tenda Tavolina karrika me Qira Tenda Tavolina karrika me Qira Tenda Tavolina karrika me Qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Tenda (shatora) Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare
Tendat janë origjinale Gjermane
Tendat janë te qdo madhesie sipas nevojes dhe deshires
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari Tel.044 213 036

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39