AMBASADA GJERMANE NE PRISHTINE

Publikuar: Dhjetor 10, 2014 6:17 pm | Nga: eu tours | Tel.: 0038649273188

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejme termina per te gjitha llojet e vizave per ambasaden italiane dhe Gjermane-049273188 ose viber 049273188
Bejme rezervime terminash,rezervime hotelit,rezervime biletash aeroplanit dhe autobusit,mbushje te formularve.
per te gjitha Ambasadat-ITALIANE,GJERMANE,GREKE,HUNGAREZE ETJ.
Contact:
0038649273188
(VIBER)0038649273188

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39