TOKA NE SHITJE ne PEJE

Publikuar: Maj 11, 2015 5:00 pm | Nga: Besim | Çmimi: 9700 | Tel.: 044100464

TOKA NE SHITJE ne PEJE TOKA NE SHITJE ne PEJE TOKA NE SHITJE ne PEJE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITEN PLLACET NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” ne mes ish-Fabrikes se Bukes dhe Tranzitit per Rozhaje

PLLACI KA MUNDESI PREJ 5 ARI deri 12 ARI ME RRUGE, UJE, KANALIZIM, DOKUMENTACION TE RREGULLT, PRONE SHQIPETARI PREJ VITIT 1980.

LAGJJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES.

TEL. 044 100 464

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39