Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!

Publikuar: Prill 27, 2014 7:05 am | Nga: Selim Shabani | Tel.: 044-694-141

Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!! Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!! Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!! Tokë në Fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mirëdita të nderuar Kliente

Shesim Tokë në Fsh Jezerc, Komuna e Ferizajt me të gjithe Infrastrukturen për Jetes.Uji,Rryma. Rrugët, , Telefoni,Ski Lifti, etj.
Toka është pronë private dhe është shumë e përshtatshme për të ndërtuar Villa, dhe objekte tjera atraktive, për rekreacionin tuaj…
Toka ndahet me parcella, minimumi 3 ari..dhe më shumë….dhe ka filluar të shiten, të gjithë dokumentacioni është në gjendje të rregullt dhe është prone Shqiptari.
Gjithashtu jemi të interesuar të diskutojme ndërtimin e 3 villave me marreveshje, kompenzim me toke, mos harroni zona ku shitet është prone private, dhe tokat jan në shitje e sipër.
Gjithashtu bëjmë kompenzimin e tokes me material ndertimor për shtëpi
Ju Mirepresim, dhe ju pershëndesim, presim bashkëpunimin tuaj
Ju Ftojme që të vizitoni, ose presim telefonatat e tua të nderuar Kliente.

Personi Kontnaktues është :
Selim Shabani
Tel Kontaktues është :
(+377) 044 694 141

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39