Toke ne Shitje

Publikuar: Mars 15, 2010 3:56 pm | Nga: Haxhi Krasniqi

Toke ne Shitje Toke ne Shitje Toke ne Shitje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Toka eshte e klasit te pare 1 hektare e 15 ari gjindet ne pjesen e prapme te ish fabrikes se autopjeseve Zastava ne rrugen e restaurant Universi larg 200 m nga rruga kryesore Peje – Prishtine. Pjesen veriore kufizohet me ish fabriken e autopjeseve ne pjesen perendimore me ish izgradjen ne pjesen jugore me bistricen ndersa ne ate lindore me toke pjellore.Poesdojm dokumentacionin qe eshte prone e imja.
Eshte e pershtatshem per ndertim industrial , seperacion zalli dhe ndertime te tjera , ka sistem ujitje kanalizimin e ujrave te zeza dhe ne afersi prej 50 m gjindet sistemi i ujit te pijes.
Qmimi 5.000 € ari.
Te interesuarit te kontaktojn ne kete email addres [email protected]
ose ne keta nr. tel. 044 601 046
044 783 475

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39