TONI-KERAMIKA

Emri Kontaktues: Toni | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044164047 | Data e Publikimit: 17.11.2014

TONI-KERAMIKA TONI-KERAMIKA TONI-KERAMIKA TONI-KERAMIKA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Punojm dhe montojm Llojet e:
Keramikave ,Pllakave ne : kuzhine,koridore,sallone,banjo,balkone..
Si dhe bejme Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +377 44 164 047

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 1 =