Trajnim falas për Orientim në Karrierë

Publikuar: Mars 3, 2018 12:08 pm | Nga: Arberita Beka | Tel.: +37744750858

Trajnim falas për Orientim në Karrierë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Trajnim falas për Orientim në Karrierë
Duke e ditur se sa i rëndësishëm është #OrientiminëKarrierë për çdo individ, e sidomos për ata që ndodhen në momentin vendimtar të asaj se nga duan të orientohen profesionalisht, Kolegji Universum organizon trajnimin #AkademiaeKarrierës, #FALAS për të gjithë maturantët.
#APLIKO online duke plotësuar formën në këtë link: https://goo.gl/7sH3iG
Akademia e Karrierës ka për qëllim mbështetjen e maturantëve nga shkollat e mesme të Kosovës dhe dhënien e njohurive nga fusha e orientimit profesional në karrierë, lidershipit, ndërmarrësisë, inovacionit, marketingut dhe shitjes, shkencave kompjuterike dhe programimit, shkencave politike, administrimit publik, marredhenieve nderkombetare dhe studimeve evropiane.
◘ Kampusi Prishtinë: 10-11 Prill 2018 dhe 12-13 Prill 2018 – (Lagjja Ulpiana, Rr. Imzot Nikprelaj)
◘ Kampusi i Ferizaj :16-17 Prill (Rr. Gjilanit, Fan Noli no. 6)
◘ Kampusi Gjakovë: 18-19 Prill 2018 (Rr. UÇK, p.n.)

​–
Kolegji Universum
Mob. +377 44 750 858
[email protected]
www.universum-ks.org

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39