TRANSPALET ELEKTRIKE

Publikuar: Qershor 15, 2010 11:21 am | Nga: CALIFANO CARRELLI | Tel.: 0692056313

TRANSPALET ELEKTRIKE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Transpalet elektrike ICEM, modeli TE 13/550
Lartesia e kollones 5500mm
Bateria 24 Volt, 2 stabilizatore
Ecja dhe ngritje e kollones elektrike
Viti i prodhimit 2004
E revizionuar dhe e lyer
Cmimi 3800 €, i diskutueshem,
TEL-FAX: 042453170

CEL: 0692056313

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39