Transport mallrash internacional

Emri Kontaktues: Stefi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +355697563473 | Data e Publikimit: 24.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Firma SABATINA SHPK INTERNACIONAL per transport…
nderkombetar mallrash,ushqimore,frigoriferike,dhe te ndryshme.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =