Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Emri Kontaktues: defrim elezi | Çmimi: 10€ | Qyteti: Prizren | Telefoni: 00355686462904 | Data e Publikimit: 11.05.2015

Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin Peshkopi-Kukes-Prizren-Peshkopi. Akomodim i garantuar ne hotel.

Cmimet e hotelit varjojn tek 12 euro dita , ku ne kete cmim perfshihet , fletja , mengjesi , dreka , darka, pagesa e banjava , si dhe doktori ne rast te njdonje problemi.

Sezoni i banjave ka filluar , pronotoni

Defrim Elezi ( shoferi) Nr ; +355 68 64 62 904
ose viber, whats app ne Nr ; +355 69 57 84 290

Si dhe me rjetet sociale Facebook

https://www.facebook.com/pages/Diber-Kukes-Prizren-Transport-Udhetaresh/511603035628911

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 1 =