Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Publikuar: Korrik 4, 2014 7:16 pm | Nga: defrim elezi | Çmimi: 10 | Tel.: 00355686462904

Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin Peshkopi-Kukes-Prizren-Peshkopi. Akomodim i garantuar ne hotel.

Cmimet e hotelit varjojn tek 12 euro dita , ku ne kete cmim perfshihet , fletja , mengjesi , dreka , darka, pagesa e banjava , si dhe doktori ne rast te njdonje problemi.

NE qoftese nje person do te bej banja (llixha) per 10 dite shpenzimet e tij jan keto; 120 euro hoteli + 20 euro transporti vajtje ardhje = 140 euro

Sezoni i banjave ka filluar , pronotoni

Defrim Elezi ( shoferi) Nr ; +355 68 64 62 904
ose viber, whats app ne Nr ; +355 69 57 84 290

Si dhe me rjetet sociale Facebook

https://www.facebook.com/pages/Diber-Kukes-Prizren-Transport-Udhetaresh/511603035628911

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39