Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Emri Kontaktues: defrim elezi | Çmimi: 10€ | Qyteti: Prizren | Telefoni: 00355686462904 | Data e Publikimit: 04.07.2014

Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania Transport Nga Prizreni Per Ne Ujra Termale Peshkopi Diber Albania

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prej 20 vitesh lider ne transportin e udhetarve , tani cdo dite dhe me destinacionin Peshkopi-Kukes-Prizren-Peshkopi. Akomodim i garantuar ne hotel.

Cmimet e hotelit varjojn tek 12 euro dita , ku ne kete cmim perfshihet , fletja , mengjesi , dreka , darka, pagesa e banjava , si dhe doktori ne rast te njdonje problemi.

NE qoftese nje person do te bej banja (llixha) per 10 dite shpenzimet e tij jan keto; 120 euro hoteli + 20 euro transporti vajtje ardhje = 140 euro

Sezoni i banjave ka filluar , pronotoni

Defrim Elezi ( shoferi) Nr ; +355 68 64 62 904
ose viber, whats app ne Nr ; +355 69 57 84 290

Si dhe me rjetet sociale Facebook

https://www.facebook.com/pages/Diber-Kukes-Prizren-Transport-Udhetaresh/511603035628911

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 7 =