TRASPALETE ELEKTRIKE

Publikuar: Korrik 28, 2010 11:55 am | Nga: CALIFANO CARRELLI | Tel.: 042453170

TRASPALETE ELEKTRIKE TRASPALETE ELEKTRIKE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

TRANSPALETE ELEKTRIKE

Tipi i makinerisë : YALE MS 14_42
Matrikull : B852X01726Y

TË DHËNAT BAZË TË NJË PIRUNI :

KARAKTERISTIKAT E PIRUNIT YALE MS 14_42:
Pesha maksimale mbajtëse: kg 1400
Lartësia maksimale e pirunjëve TOTALE h3 (mm): 4200
Lartësia minimale e kollonës h1 (mm): 2500
Thikat : Gjatesia (mm) 1200
Viti i prodhimit: 2001
Bateria 24 Volt
Karikues bateri 24 Volt
OPSIONET :
Impiant Hidraulik , Ecja elektrike, ngritje dhe ulja e kollones
Elektrike, sistem emergjence, sinjal akustik.
CMIM I REZERVUAR* € 2.500,00
KONTAKT
CEL:0692056313
TEL/FAX:042453170

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39