Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera Kati perdhes tek zyret e ODES SE AVOKATEVE ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine

Publikuar: Nëntor 23, 2014 7:27 pm | Nga: Selamedin Bajrami | Çmimi: 900 | Tel.: +377 44 506 596

Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera  Kati perdhes tek zyret e  ODES  SE AVOKATEVE  ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine Triar Caffe DPH -Jap lokalin me qera  Kati perdhes tek zyret e  ODES  SE AVOKATEVE  ,nje rruge me poshte lagjes Pejton Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali eshte i ri mund te sherbehet per restaurant dhe hapesir per zyre , 24 h kemi uje dhe nxemje qendrore e shtepise , kemi parking per 10 automjete.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39