TROJE EXKLUZIVE ne TETOVE -ZONE INDUSTRIALE

Publikuar: Qershor 2, 2010 4:31 pm | Nga: Bajram | Çmimi: 150 | Tel.: +38975257786

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Trojen ndodhen afer RAMSTOR ne Tetove me siperfaqe 2400 m2
150 Euro m2, posedon komplet dokumentacion e pronesise
dhe eshte ZONE INDUSTRIALE

e pershtatshme per Reparte pune, Uzina et,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39