Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)

Publikuar: Nëntor 7, 2014 9:56 am | Nga: Capital Ring | Çmimi: 10500 | Tel.: 044111177

Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë) Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë) Troje në shitje #0333 – Velani (Prishtinë)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten dy troje në Velani (Prishtinë)

Trojet kanë nga 3.5 ari
Çmimi është 10.500 € ari

* Trojet janë të ndara kryesisht nga 3.5 ari, të përshtatshëm për ndërtimin e shtëpive, ku ajri i pastër dhe qetësia nuk mungojnë – parqet, si ai i Tokëbashqes dhe Gërmia, janë shumë afër…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39