TROJE NE SHITJE NE PRISHTIN DHE FUSHKOSOV

Emri Kontaktues: CASABELLA | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044199930

OFROJ TROJE NE SHITJE NE PRISHTIN DHE NE FUSHKOSOV PER NDERTIME TE

SHTEPIVE ,HOTELEVE POMPAVE , ETJ ME QMIMI TE NDRYSHME PER MA SHUM

INFORMATA MUND TE INFORMOHENI NE NUMRAT TAN APO NE E-MAIL JEMI TE SHPEJT

JU KERKONI NE JU GJEJM PA KURFAR SHPENZIME SHTES NDAJ NEVE ANDAJ NEVE KENI NEVOJ

PER TRUALL MOS HEZITONI NA KONTAKTONI NE GJDO KOH OFERTA VLEN VETEM PER BLERSA

SERIJOZ

TE SAKT JUVE JU MBETET TE NA KONTAKONI NE GJDO KOH

– Me Respekt –

“Agjensioni Casabella” Prishtinë

(Sherbimi ndaj Blersit te ne është 0%)

Rruga Shaban Polluzha nr 1 Prishtinë

Për informata shtes mund ta kontaktoni edhe online ne keto e-mail adresen tonë :

casabella_038@hotmail.com
casabella038@gmail.com

044 300 154
044 199 930

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 7 =