Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem

Emri Kontaktues: Xhavit Kuqi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-372-760 | Data e Publikimit: 27.05.2014

Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojme troje me cmim shume te volitshem ne Veternik (mbrapa NIC Lagjja). Trojet jane ne hapesire prej 3 ari e me shume dhe jane me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture komplete. Per me shume detaje mund te me kontaktoni ne kete numer 044-372-760.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 7 =