Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem

Publikuar: Maj 27, 2014 7:45 am | Nga: Xhavit Kuqi | Tel.: 044-372-760

Troje ne shitje ne Veternik me cmim te volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojme troje me cmim shume te volitshem ne Veternik (mbrapa NIC Lagjja). Trojet jane ne hapesire prej 3 ari e me shume dhe jane me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture komplete. Per me shume detaje mund te me kontaktoni ne kete numer 044-372-760.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39