Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup

Emri Kontaktues: Arben | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 044202051 | Data e Publikimit: 24.07.2014

Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup Truall me qira afer Magjistrales Ferizaj-Shkup

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet trualli me qira ne rrugen e Muhovcit, perballe pompes se benzinit EURO-MITI dhe LUMA Fashion, Trualli i ka 35 ari me qasje rreth 33 metra ne rrugen kryesore te asfaltuar, si dhe eshte vetem rreth 350 metra larg magjistrales. Trualli ka pozit te mire dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e shume veprimtarive pasi qe posedon tere infrastrukturen si rrymen, ujin, kanalizimin etj, si dhe ka qasje ne njeren ane per ne qytet dhe ne anen tjeter kyqje te drejteperdrejte ne magjistrale. Cmimi sipas marreveshjes.
Per me shume informata kontaktoni ne tel.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 6 =