Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit

Publikuar: Mars 23, 2015 9:07 pm | Nga: Shpetim | Lagjja: Rruga: Nazim Gafurri Podujeve | Tel.: 045911488

Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten 16 ari truall ne rrugen: Nazim Gafurri ne Podujeve. Toka gjendet perball ish Fapolit tash Terminali 100 metra prej rruges kryesore. Rruga eshte e asfaltuar. Toka eshte e legalizuar per ndertim d.m.th ka leje ndertimi. Qmimi eshte i volitshem. Numrat Kontaktues: . 045-911-488 dhe 049-854-445 + Viber.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39