Truall prej 16.5 Ari ne Prishtinë

Publikuar: Janar 21, 2014 9:54 am | Nga: Afrim | Çmimi: 290000 | Tel.: 044169156

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli prej 16.5 Ari në Çagllavicë, Prishtinë. Trualli gjendet skaj rrugës së asfalltuar, afër fushës së golfit, në zonën me leje ndërtimi.
Dimensionet e parcelles janë 23.5 m X 70 m. Ne posedojmë dokumentacion të rregullt dhe mundësi të bartjes së pronës te pronari i ri.
Për më shumë informata kontaktoni në tel: 044 169 156

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39