Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice

Emri Kontaktues: Burim Jakupi | Qyteti: Shtërpcë | Telefoni: 044/049 231 894 | Data e Publikimit: 04.06.2014

Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice Truall prej 17 ari ne Km e pare Shtërpcë – Brezovice

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 17 ari truall e cila gjendet ne Kilometrin e pare te rruges Shterpc -Brezovis ose me sakt 200 m para se me mbrri te Permendorja sic edhe mund te shihet prej fotove.
Trualli ka perafersisht rreth 60 metra dalje ne rrugen kryesore dhe ka infrastruktur dhe dokumentacion te kompletuar,
Cmimi eshte shume i volitshem
te interesuarit mund te me kontaktojn per detaj shtes rreth kesaj prone

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 5 =