Tupana Ludwig Accent Custom set

Publikuar: Nëntor 10, 2014 12:42 pm | Nga: Pajazit | Tel.: 049/686-264

Tupana Ludwig Accent Custom set Tupana Ludwig Accent Custom set Tupana Ludwig Accent Custom set Tupana Ludwig Accent Custom set

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Tupanat perbahen prej:

Bass 26″x16″ ,
Tom tom 13″ x 11″ ,
Floor Tom 16″ x 16″ dhe 18″ x 16″ ,
Snare 6-1/2″ x 14″

Mbajtset:

3x Mbajtse per qinella
1x Mbajtse per hi-hat
1x Bass pedale (me cante)

Secili tupan e ka canten e vet, ni cant tjeter e madhe per mbajtset + cant per Cinella.
Lekurat e Bass tupanit jan te demtume, tjerat jan ne gjendje t’rregullt.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39