Udhëheqës i TV Kvizit

Publikuar: Prill 13, 2010 1:17 pm | Nga: Mediaplus shpk | Tel.: 386 43 723938

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kërkojmë persona të rinj, komunikativ, dinamik (m/f) për udhëheqjen e emisionin argëtues Live TV Quiz.
– pune dinamike si TV udhëheqës
– rroga stimulative dhe motivuese
– mundësi e punës në TV
– punë në një ambijent të këndshëm
Punë me kohë e përcaktuar, puna honorare

Kërkojmë:
– njohje te gjuhës shqipe
– njohuri orale te gjuhes angleze
– personë komunikative, afrueshme, të hapur
– me paraqitje të këndshme

– mendjehollë, të zgjuar te gjindeshem në tv-program direkt (live)
-të gatshme për punë para kamerave
-të gatshme për specializim jashtë vendbanimi
– tv-përvojë e dëshiruar por nuk e nevojshme

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39