Urgjent Kerkoj Banese Me Qera Per Te Huaj

Publikuar: Prill 4, 2013 5:50 pm | Nga: Erjon | Çmimi: 500 | Tel.: 045469583

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Urgjent kerkoj banese me qera per te huaj, Banesa preferohet te jete ne lagjen Dardania, Pejton apo ne Qender te Prishtines. Banesa duhet te jete e mobiluar mire dhe te kete dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo. Duhet te jet e mobiluar komplet dhe ne menyr moderne. Kontrata eshte afatgjate.
Qmimi deri ne 500 euro

Info [email protected]
045 469 583

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39