Urgjent shitet banesa

Publikuar: Tetor 2, 2017 12:32 pm | Nga: Erjon | Çmimi: 52000 | Tel.: 044500074

Urgjent shitet banesa Urgjent shitet banesa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) blloku ka pamje te mrekullueshme dhe renditje perfekte, sallon kuzhine dhe dy dhoma gjumi . Blloku Posedon ashensor dhe garazhde , nxemja eshte e lidhje me nxemjen e qytetit dhe me rryme ,nxemja eshte e installar ne dysheme . Per bleres mbrenda kesaj jave garazhda per veture eshte falas. Per me shume info na kontaktoni ne nr 045614733 dhe 044500074Banesa eshte ne katin e 3

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39