Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje

Emri Kontaktues: XXXXXXX | Qyteti: Pejë | Telefoni: 049646707 | Data e Publikimit: 08.09.2014

Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet shtepia afer hyrjes se gjimnazit. Shtepia eshte dy kateshe dhe posedon 4 dhoma, kuzhine, dhe banjo. Gjithsejt ka 3,3 ari truall dhe gjendet ne nje pjese shume te mire te qytetit. Per me shume informata na kontaktoni ne numrat e telefonit 044775700 dhe 049646707

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =