Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje

Publikuar: Shtator 8, 2014 5:28 pm | Nga: XXXXXXX | Tel.: 049646707

Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet shtepia afer hyrjes se gjimnazit. Shtepia eshte dy kateshe dhe posedon 4 dhoma, kuzhine, dhe banjo. Gjithsejt ka 3,3 ari truall dhe gjendet ne nje pjese shume te mire te qytetit. Per me shume informata na kontaktoni ne numrat e telefonit 044775700 dhe 049646707

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39